Najczęściej zadawane pytania?
Po dokonaniu przez Ciebie zakupu konsultacji/ współpracy dostaniesz na swojego e-maila link do mojego kalendarza. Następnie samodzielnie wybierasz dzień oraz godzinę konsultacji. Po zapisaniu się automatycznie dostaniesz na kolejnego e-maila link do rozmowy.
Konsultacje odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 18:00. Możesz umówić się miesiąc do przodu. Jeżeli nie dasz rady połączyć się ze mną, to napisz mi wiadomość na e-maila (dietetyk.domi@gmail.com), może będę mogła połączyć się z Tobą w inny dzień.
Tak, konsultacje przeprowadzam w formie online przez komunikator Messenger, Google Meet.
Konsultacja trwa od 40-60 minut. Długość trwania konsultacji jest uzależniona od osoby, jej przypadku, problemu. Rozmowa jest dostosowana do Twoich potrzeb.
Rozmowa jest oparta na prostym wywiadzie żywieniowym. który przedstawia Twój aktualny sposób żywienia. W trakcie konwersacji ustalamy wspólne cele, strategię rozwiązania Twojego problemu oraz tłumaczę Ci jak będzie wyglądała nasza współpraca oraz jadłospis, jak również odpowiadam na wszystkie Twoje pytania.
Jeżeli chcesz nauczyć się jak zbudować nawyki oraz zależy Ci na świadomości żywieniowej, to polecam minimum 3-miesieczną współpracę. Przez miesiąc współpracy mamy mniej czasu, aby zbudować wzajemną relację.
Tak, jadłospis jest 100 % dopasowany do Ciebie. Do Twoich preferencji żywieniowych, jednostek chorobowych, Twojego trybu życia, odżywiania.
Jadłospis uwzględnia listę składników posiłku, sposób jej przygotowania, zdjęcia potraw, także bez problemu poradzi sobie z nim każda osoba.
Tak, każda osoba wraz z jadłospisem dostaję zalecenia żywieniowe oraz suplementacyjne.
Jeśli chcesz możesz je wykonać, będzie mi łatwiej dobrać Ci odpowiednią suplementację. Najpóźniej 3 dni przed konsultacją proszę Cię, abyś wysłał mi wyniki badań. Muszę mieć czas, aby je przeanalizować, lecz nie jest to konieczne.
Badania: morfologia, lipidogram, CRP, TSH, FT3 i FT4, ferrytyna, żelazo, magnez, insulina na czczo, glukoza na czczo.
Tak, to jest podstawa naszej współpracy. Na każde Twoje pytanie odpowiem najszybciej jak będę mogła. W dodatku możesz sobie wybrać czy wolisz kontaktować się przez maila/ Messenger/ Instagram/ WhatsApp.
